Letecky (den/noc)
Letecky (den/noc)

Letecká prohlídka nad městem oslní Vás i Vaše známé

Znáte město, ve kterém bydlíte? Víte o jeho tajných zákoutí, krásných i klidných místech? Přemýšleli jste, jak Vaše město asi vidí ptáci? Vidí více než vy? Pokud jste se zamysleli nad některou z těchto otázek, je načase, abyste si na ně dali také odpověď. Dopřejte si jedinečnou možnost, podívat se na krásy naší země z ptačí perspektivy. Místa, o kterých jste si mysleli, že je znáte dobře, Vás překvapí svým kouzlem. Objevíte mnoho neznámých míst, o kterých jste neměli ani tušení, že existují. Příroda, kterou uvidíte, Vás naprosto oslní a vezme Vám dech.
 
Kopce, louky, rybníky, to vše budete mít jak na dlani. Nemožné? Vůbec ne. Prohlídka města letecky Vám nabídne Vaše město a okolní krajinu. Pro milovníky romantiky je možné tuto prohlídku uskutečnit ve večerních hodinách. Noční let je opravdovou lahůdku pro ty, kteří chtějí ještě víc. Osvětlené město Vám představí své kouzlo v nočních hodinách. Noční atmosféra oslní opravdu každého. S pilotem, který bude řídit letadlo, budete seznámeni hned po příjezdu na letiště. Ten Vás blíže seznámí s informacemi o letu. Na trase letu se domluvíte individuálně s pilotem na místě. Vychutnejte si mimořádný zážitek plný nečekaných pohledů.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
mrazení
60%
strach
38%
relaxace
91%
náročné psychicky
10%
adrenalin
45%
pro dospělé
100%
pro seniory
63%
pro děti
60%
zábavnost
65%
nadšení
75%
vzrušení
58%
náročné fyzicky
21%
pro páry
73%

Krueger
strach 30%
relaxace 91%
náročné psychicky 10%
adrenalin 39%
pro dospělé 100%
pro seniory 50%
pro děti 40%
mrazení 60%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.