Segway
Segway

Prohlédněte si město na segway a ušetřete tak čas

Segway je dvoukolový elektrický prostředek pro přepravu jednoho člověka, který vznikl v 21. století. Ovládání segwaye vypadá velmi obtížně, ale není. Po nastoupení se nakloníte mírně dopředu a segway se rozjede, pokud chcete zastavit, narovnáte se. Ovládání doprava či doleva je velmi jednoduché. Gyroskopy monitorují vaši rovnováhu, takže se nemusíte obávat o jakékoliv převrácení si ztráty stability. Segway se používá jak užitkové vozidlo, tak pro rekreaci. Je využíváno převážně turisty, kteří chtějí vidět co nejvíce památek, ale nechtějí chodit pěšky.

Po příjezdu na sjednané místo Vás instruktor proškolí, jak se tento přístroj používá. Vysvětlí Vám základy řízení a v jeho přítomnosti si tento dopravní prostředek vyzkoušíte. Pokud bude vše v pořádku, můžete se vydat na projížďku. A nezapomeňte si s sebou vzít doklad totožnosti, který budete předkládat společně s poukazem na tento zážitek. Poté už je jen na Vás jakým směrem se vydáte. Tak vzhůru na projížďku.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
zábavnost
65%
strach
29%
vzrušení
46%
adrenalin
29%
náročné fyzicky
18%
zručnost
79%
pro dospělé
98%
pro seniory
67%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.